Bezpečnost Česká republika se 7. místo na světě

V současné době je bezpečnost na světě je na nejnižší úrovni za posledních deset let, což ovlivňuje mnoho faktorů.

Jedním z nich je skutečnost, že v některých zemích, jako je Sýrie, která zaujímá poslední místo v seznamu bezpečných zemí, existuje ozbrojený konflikt. Kromě toho, nestabilní situace, politické i ekonomické pozorován v několika zemích, což nakonec vedlo k velkému stěhování obyvatel.

V důsledku tohoto zvýšení počtu teroristických útoků a dalších trestných činů, což samozřejmě zhoršuje kvalitu života občanů téměř ve všech státech.

Aby bylo možné určit úroveň zabezpečení světových odborníků studii Global Peace Index a do hodnocení. Je dozvěděl, že tento seznam Česká republika se umístila na sedmém místě na světě a pátý v Evropě.

Země je bezpečná

Navzdory tomu, že ve srovnání s předchozím rokem tento počet klesl na jedné poloze, se nachází na dobré úrovni, a naznačuje, že Česká republika je relativně bezpečná země. První tři místa byla pořízena na Islandu, na Novém Zélandu av Rakousku. V současné době roste počet obyvatel činí turistickou cestu návštěvou různých státech, a při výběru země hraje důležitou roli bezpečnost.

Možná to je důvod, proč se v České republice se každoročně přichází stále větší počet zahraničních turistů, kteří se cítí naprosto bezpečně.

Nicméně, podle statistik, stále více a více cizinců se pohybují sem k trvalému pobytu, zejména ze Slovenska a dalších východních zemí. Se zlepšením ekonomické situace je také pozorován nárůst porodů. Výsledkem je, že Česká republika zaznamenala výrazný nárůst počtu obyvatel, a to pouze šest měsíců letošního roku se počet obyvatel zvýšil o 3300 lidí a v současnosti 10,613,350 lidí žije na venkově. Stojí za zmínku, že služby donucovacích orgánů České republiky vynaloží veškeré úsilí, aby zajistila, aby občané cítili v bezpečí. Mezinárodní ratingová byla poprvé vypracována před 11 lety, a nyní úroveň zabezpečení se odhaduje na více než 160 zemích světa.

Čtěte více:
zvětšení prsou cibulí;