Bohuslav Sobotka vyzval k zachování schengenského prostoru

Bohuslav Sobotka vyzval k zachování schengenského prostoruPředseda vlády České republiky, Bohuslav Sobotka nedávno vydala prohlášení, ve kterém vyzval vedení Evropského parlamentu pro zachování schengenského prostoru.

Zejména na příštím summitu Evropské unie se Česká republika se zaměří na to, že opatření k zachování a posílení schengenské kontroly na vnějších hranicích EU.

Připomeňme, že v poslední době, Angela Merkelová vyjádřila, že členské státy Evropské unie by měly posílit spolupráci mezi sebou navzájem, jinak budou vyhlídky na záchranu Schengenského prostoru bude ohrožena. Jedním z hlavních důvodů, které brzy zmizí a schengenského prostoru, je stěhovavý krize, která se přehnala Evropou v posledních několika letech.

V otevřeném dopise Bohuslav Sobotka řekl, že Česká republika je připravena udělat vše pro to, aby zajistila, že Evropská unie i nadále do schengenského prostoru. Kromě toho bude předmětem samostatného prohlášení předsedy vlády na summitu bude otázka posílení vnějších hranic Evropské unie s jinými zeměmi.

Zajímavé příspěvky:
nebankovní půjčky Třinec;
nebankovní půjčky Tábor;
nebankovní půjčky Znojmo;
nebankovní půjčky Příbram;
nebankovní půjčky Cheb;