Budoucnost technologie

Není to tajemství, že technologický proces se stává silnějším a silnějším na patách člověka. Počítač už nepůsobí žádné překvapení, pokud jsou v rodině dva nebo více. Naopak, pokud člověk nemá počítač, pak se na něj díváte velkým překvapením. A dnes v našem světě stále více a více zájmu o veřejnost je způsobeno mobilními zařízeními, která mají jako vlastní počítače vlastní počítače.

Software pro přenosné zařízení

Na začátku byl smartphone jen skvělou hračkou, která byla nahrazením standardního mobilního telefonu a měla některé funkce. Dnes smartphone provádí spoustu důležitých věcí. Ano, v podnikání se ještě nedá srovnávat s počítači kvůli pohodlí trvalé práce. Ale být používán jako další příležitosti pro osobu – smartphone v této firmě má horní ruku. Již dnes existuje spousta softwaru pro tato zařízení pro sledování vašeho Smart domova nebo pro online bankovnictví. To však nebylo pro společnost Creditas dostačující, což nabídlo uživatelům univerzální aplikaci pro finanční kontrolu. Její podstatou spočívá ve skutečnosti, že tento program můžete využít ke správě několika bankovních účtů v různých bankách.

A nepotřebujete od vás další registraci, abyste ji mohli používat. Takže pokud má někdo v bankách poměrně málo různých otevřených účtů, díky této úžasné aplikaci se mu podaří řídit všechna mobilní bankovnictví od jednoho z jeho přístrojů. Současně společnost Creditas uvádí, že pro každou z připojených bank bude možné použít platební systém NFC, a to i v případě, že banka sama o sobě nestanoví. Multeta je již k dispozici od společnosti Moneta, která umožňuje současně používat účty od České spořitelny, ČSOB, Air Bank. Ve srovnání s konkurencí však nová žádost společnosti Creditas nevede uživatele k tomu, aby se zaregistroval u jedné z uvedených bank, která tuto žádost podporuje, což je nepopiratelný pozitivní bod.