Česká mládež ztratila důvěru starší generace

Jak se ukázalo, poslední údaje sociologického výzkumu, starší generace v České republice nevěří jejich rostoucí up změnu.

Lidé, kteří po třiceti letech se domnívají, že dnešní mládež nechce, aby se zapojily do charity, stejně jako to, že bez jakýchkoliv sobeckých účely.

O tom svědčí i skutečnost, že pouze 12% mladých lidí, kteří jsou ochotni trávit svůj volný čas v zájmu jiné osoby. Všechno ostatní se věnují zábavě, nebo se postarat o své vlastní pohodlí.

Na druhé straně, jsou hlavními důvody, pro které se mladí lidé nedělají charitativní gesta, jsou motivováni neznalosti všechny podrobnosti o události, stejně jako banální nedostatek peněz. Jen málo lidí, kteří jsou ochotni dát své celoživotní úspory, které byly uloženy po dobu několika let, některé dobročinné organizace.

Dokonce i mladí lidé se odkazují na trvalý pracovní poměr, který se však v posledních letech stala sytič mladší generace. Proto, abychom jmenovali nevinného, ​​ale to je prostě nemožné. Měli byste si být vědomi toho, že chování našich dětí ve větší míře zkopírován z nás.