Českou společnost Čezeta Motor k rozšíření výroby

Před několika desetiletími byly české motocykly Čezeta oblíbené nejen ve vlastní zemi, ale iv zahraničí.

Ale v průběhu doby, popularita tohoto druhu dopravy se stala méně populární, a to zejména poté, co trh zaznamenal skútr s různými objemy motorů, které mají nižší cenu a nižší spotřebu paliva, což je důležitým faktorem pro obyvatele evropských zemí.

S cílem zvýšit značky slavný motocyklový Angličana, který žije v České republice, se rozhodla otevřít rodinný podnik na výrobu skútrů Čezeta 506 s elektromotorem.

Tento typ dopravy je schopen dosáhnout rychlostí až 120 kilometrů za hodinu, přičemž jedna nádrž je dostatečná k jízdě asi 200 kilometrů. Zároveň je plné nabití něco přes tři hodiny.

Koloběžka CEZETA roste poptávka

Během výroby těchto motocyklů se začaly těšit velké popularitě jak ve své zemi, tak iv zahraničí.

V tomto ohledu se vedení společnosti, které v současné době zaměstnává deset lidí, rozhodlo rozšířit výrobu šestkrát. To umožní po dobu jednoho roku shromažďovat více než 2 000 koloběžky. K realizaci tohoto projektu je nutné rozšířit pracovníky společnosti i pronajmout nové prostory.

Přes všechny výdaje, šéf společnosti očekává, že tento projekt bude možné úspěšně růst vašeho podnikání a vytvářet stálý příjem. V současné době je cena skútru Čezeta 506 13,2 tis. Eur.

Stojí za zmínku, že v posledních několika letech v České republice nabízí rostoucí počet firem zabývajících se výrobou různých druhů zboží, které jsou ve vysoké poptávce.

Vláda dělá vše pro to, aby zajistily, že na území státu postavit více elektráren, továrny a další podniky, jejichž vlastníky byly české občany i pro cizince. Odborníci konstatují, že se zlepšením ekonomické situace investuje v této zemi stále více zahraničních firem.