Čínská společnost prodává nemovitosti v České republice

Stále více zahraničních investorů investuje svůj kapitál do české ekonomiky, otevírá nové podniky, firmy, stejně jako kupuje komerční a obytné nemovitosti.

Důvodem je několik a jedním z nich je to, že země již několik let zaznamenala zlepšení hospodářské situace.

Nové hotely, restaurace, bary a kavárny se staví, stejně jako další objekty, které přitahují pozornost turistů, protože země začala navštěvovat rostoucí počet zahraničních turistů. Jak se ukázalo, trh s nemovitostmi má atraktivní nabídku na prodej několika předmětů vlastněných čínskou společností CEFC.

Vzhledem k tomu, že měla dluhy ve výši zhruba 20 miliard dolarů, vedení se rozhodlo prodávat zhruba sto budov a pozemků nacházejících se v mnoha zemích, včetně České republiky.

Celkové množství prodaných předmětů činí 65 miliard korun

Mezi prodané objekty se nacházejí tři hotely, které se nacházejí v Praze, stejně jako Martinův palác a Florentinum, pro něž plánuje obdržet více než 65 miliard korun.

Podle specialistů je vzhledem k naléhavosti prodeje většina objektů vystavena za nižší cenu, než byla kupována. Takže v blízké budoucnosti budou hotely a paláce nahrazeny majiteli.

Odborníci předpovídají, že s prodejem těchto budov nebudou žádné problémy, protože je pozorována vysoká obsazenost pražských hotelů, zejména v letním období roku, kdy navštěvují nejen zahraniční turisty české město, ale také obyvatele země pocházející z různých regionů.

Praha je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací, o čemž svědčí údaje, že v tomto městě čeká stále více lidí. Kromě historických atrakcí je zde mnoho jedinečných míst, nemluvě o velkém množství kaváren a restaurací, které nabízejí pokrmy připravené z ekologických produktů za nízké ceny. A to nemluvě o tom, že město je neustále drženo, a to jak sportovní, tak i kulturní akce určené jak pro dospělé, tak pro děti.

Čtěte více:
zvětšení prsou přirozenou cestou
ProstaPlast urologické náplasti
Garcinia Loss pro spalování tuku
FulFix Produkt na růst vlasů
Nidora pro spalování tuku