Hlavní město České republiky otevřelo cyklistický komplex

V České republice, stejně jako v mnoha evropských zemích, jsou každoročně přiděleny finanční prostředky na zlepšení stavu životního prostředí a na podporu ekologicky šetrných druhů dopravy. 

Že země neustále otevírá nové průmyslové podniky, stejně jako počet vozidel na silnicích, v důsledku čehož v některých oblastech dochází k situaci, kdy úroveň škodlivých látek ve vzduchu překračuje přípustné normy, které negativně ovlivňují zdraví občanů.

Navíc bylo vyvinuto několik programů, podle kterých je věnována pozornost chování zdravého životního stylu, zejména pro mladé lidi, pro které jsou otevřeny nové sportovní komplexy, stadiony a hřiště, kde můžete procvičovat různé druhy sportů.

Komplex se nachází v Letňanech

Jak se ukázalo, 20. dubna bylo v jednom z okresů Prahy, které bylo vybudováno v Letňanech, a to v severní části lesoparku, vybudováno slavnostní otevření cyklistického komplexu.

Pro návštěvníky je možné si pronajmout jízdní kola a také jezdit na několika trasách, které jsou pro dospělé i děti starší 12 let. Zároveň je jejich celková délka asi šest kilometrů a procházejí lesem a drsným terénem s různou úrovní složitosti.

Je třeba poznamenat, že jednotlivé cyklistické trasy jsou bezpečné, protože se netýkají dálnic, a pokud jde o lesní cesty, před nimi jsou umístěny značky. Odborníci poznamenávají, že na silnicích země je více cyklistů.

A to není překvapující, protože provoz tohoto druhu dopravy je nejekonomičtější a to neznamená, že denní jízda přispívá k posílení zdraví a také neumožňuje vznik nadměrné hmotnosti.

Současně je můžete použít, a to jak pro cesty do práce, studií nebo do obchodů, tak pro cestování. Zvláště se stalo relevantním po prodeji jízdních kol vybavených elektromotorem, který umožňuje provádět výlety na dlouhé vzdálenosti.

Čtěte více:
Fresh Fingers proti plísni na noze;
Varikosette krém na žíly;
Heart Tonic na vysoký tlak;
Bust Cream SPA krém na zvětšení prsou;
Psorilax krém na lupénku;