Hotely v České Republice jsou ztrácí zákazníky kvůli AirBnB

Hotely v České Republice jsou ztrácí zákazníky kvůli AirBnBServis AirBnB, což vám umožní rychle pronajmout byt k přechodnému pobytu, je stále více populární v České republice.

Dnes se mezi návrhy 8000, zákazníci si mohou vybrat příslušnou volbu v téměř každém z měst v republice. Podle předběžných údajů, ve srovnání s rokem 2014 popularita služby v letošním roce zvýšil o 84%. Samozřejmě taková kolosální zisky nemůže zůstat bez pozornosti majitelů hotelů, který má nyní výrazně přijít o své zákazníky.

Na skutečnosti, že služba AirBnB zlepšuje každým dnem, a stává stále více populární základě, majitelé hotelů v Praze a dalších velkých městech jsou již začínají panikařit. To platí zejména v předvečer vánočních svátků a Nového roku, to je v těchto dnech v naší zemi, je obrovské množství turistů z celého světa.

Nedostatek přísných podmínek pro podnikání pronájmu, stejně jako cenově dostupné hypotéky umožní Češi koupit nemovitost a používat jej jen pro uvedení na krátkodobý pobyt za poplatek. Ve stejné době, služba sama AirBnB vyžaduje odměnu za své služby pouze 3% z ceny nájemného, ​​což takový návrh opravdu přínosem.