Láska cestovat sám? Jdi odvážně do Španělska

300120166Více nedávno, ve Spojených státech to bylo oceněn turistické a ekonomický potenciál různých zemí. V této studii, hlavním tématem bylo porozumět, a zjistit, kde nejlepší jít na osobu, která s oblibou cestuje sám. Jednoduše řečeno, to, co je lepší navštívit zemi bez milovaného člověka, přítele, nebo blízkými. Země byly hodnoceny na základě následujících kritérií: podnebí, krásné krajiny, bezpečnost, přátelskost místních obyvatel, dostupnost návštěvám různých kulturních institucí.

V tomto pořadí se podařilo vyhrát první místo ve Španělsku. Odborníci se domnívají, že návštěva pevně býčí zápasy, jít na pláž, nebo se projít po historickém centru města může být jako s někým, nebo sám. Výživa je problém pro ty, kteří rádi cestují po celém světě sám. Ve Španělsku, bude to žádný problém. Můžete jít na některou líbil kavárna a objednat si tradiční jídlo nebo něco mini-jídla.

Další pro Španělsko v žebříčku následuje Itálie, Austrálie, Nového Zélandu a Brazílie.
V roce 2014, Španělsko bylo navštívilo 56 milionů lidí. Pokladnice země, proto, byl doplněn o 65 miliard dolarů. Španělsko je velmi populární mezi turisty. Z turistických destinací po celém světě zaujímá třetí místo.

Zajímavé příspěvky:
nebankovní pujčky uvěry;
půjčka bez registru recenze;
půjčky bez ověření příjmu;
půjčky do vyplaty online;
rychlá půjčka na účet;