LPE Massager Česká republika

LPE Massager HLAVY:

– Má vlnové účinky na andrageno závislé cibulky (příliš citlivé k dihydrotestosteronu), což překáží dystrofii vlasové cibulce a její vypadávání.
– Uvolňuje svaly hlavy, odstraňuje křeče, které překáží krevnímu oběhu
– Zrychluje krevní oběh, což dává silnější výživu vlasovým cibulkám

Objednat

Intenzivní výživa s blahodárnými složkami a mikroprvky vlasové pokožky výrazně zlepšuje zdraví vlasů a také zabraňuje předčasné plešatosti. Budete překvapeni, ale téměř 60% folikulů ve vaší hlavě je ve „spícím“ stavu a polovina z nich nemusí růst až do konce života. To je způsobeno mnoha faktory – nedostatkem normálního přístupu k živinám, nemocem, špatným oběhem a mikrocirkulací, expozicí životního prostředí a tak dále. Vědci již dlouho prokázali, že pravidelná a správná masáž hlavy je nejlepší prevencí pro alopecii a vypadávání vlasů. V každém masážním salonu je tento postup velmi drahý, takže si většina lidí nemůže dovolit pravidelnou masáž hlavy. Naštěstí se tento rok na trhu objevil produkt, který radikálně změnil obecnou představu o zdraví a péči o vlasy.

Co je LPE Massager?

Dnes naše stránky chtějí přinést do pozornosti revoluční technologii LPE Massager na růst vlasů. Jedná se o přenosné masážní zařízení, které pomůže zastavit vypadávání vlasů, stejně jako zmírní napětí krčních a obličejových svalů, které urychlí krevní oběh a tok živin do tohoto nástroje. Jak ukazují výsledky nedávných studií, tento konkrétní masér je nejlepším řešením pro moderní muže a ženy, kteří chtějí udržet své vlasy zdravé a hedvábné:

– Bez chemických šamponů a kosmetiky.
– Bez návštěv kosmetologů, masážních terapeutů a kadeřníků.
– Bez drahé transplantace vlasů.
– Bez neefektivních domácích cest a prostředků.
– Bez potravinářských přídatných látek s netestovaným složením složek.

Přístroj byl vyvinut profesionálními specialisty a je inovativní technologií pro posílení vlasových kořínků a zároveň urychlení jejich růstu. Na rozdíl od mnoha analogů, LPE Massager proti vypadávání vlasů nemá žádné kontraindikace a nežádoucí účinky, takže může být používán každým při prvním známkování zhoršení vašich vlasů. Masér je založen na masážní technice Shiatsu. Tato metoda tradiční čínské medicíny byla po staletí používána pro všeobecné obnovení zdraví a odstranění existujících problémů. V tomto případě dochází k dvojímu vlivu – na jedné straně je měkká stimulace akupunkturních bodů, na druhé straně je vytvořeno užitečné magnetické pole pro urychlení metabolických procesů a mikrocirkulaci krve. Zkusme pochopit více o co je LPE Massager?

Co říká čínská medicína?

Na povrchu hlavy je 14. poledník, který se může stát zónou plešatosti. Když jedna z těchto zón začne proces oslabení a vypadávání vlasů, je nutné na tuto zónu zajistit bodový masážní efekt. Čínští léčitelé pro tento účel používají dlaně a prsty. LPE Massager funguje na stejném principu, pouze funkce masážního terapeuta v tomto zařízení je nahrazena 20 měkkými silikonovými špičkami.

Pomocí LPE Massager na rychlejší růst vlasů můžete použít až 20 000 spících žárovek, zbavit se svědění pokožky hlavy a lupů, zastavit vypadávání vlasů a zvýšit růstovou fázi – anagen. Po prvním ošetření tímto masérem budete cítit znatelné zlepšení ve vašem zdraví. Při pravidelném používání po dobu 2-4 týdnů se vaše vlasy stanou silnějšími a zdravějšími, problémy se suchostí a ztrátou vitality zmizí. Budete si moci vychutnat krásný účes znovu, zvýšit sebeúctu a znovu získat důvěru v sebe.

Výhody LPE Massager

Více než 100.000 evropských kupujících se již rozhodlo koupit LPE Massager a byli spokojeni s výsledky používání maséra. Můžete si ji objednat on-line a získat peníze na dobírku s doručením do několika dnů.

7 důvodů, proč využít této nabídky:

1. Patentovaná nanotechnologie.
2. Plnohodnotná masáž Shiatsu doma.
3. 100% přírodní a hypoalergenní materiály.
4. Nepoškozuje pokožku hlavy a nezpůsobuje vedlejší účinky.
5. Zaručeno zastavit vypadávání vlasů o 90%.
6. Zrychluje růst nových vlasů o 150%.
7. Eliminuje příznaky plešatosti v jakékoli fázi.

LPE Massager recenze kupující a odborníci jednomyslně potvrzují vysokou efektivitu používání tohoto zařízení. Tuto technologii můžete používat mnoho let, protože životnost přístroje je více než 10 let.

LPE Massager instrukce:

Před prvním zapnutím si pečlivě přečtěte uživatelskou příručku a přijměte bezpečnostní opatření. Zapněte přístroj a přiveďte ho k hlavě a pomalu projíždějte povrchem po dobu 5-10 minut. Je velmi důležité, aby vlasy byly čisté a suché, pak efekt bude silnější. Opakujte postup 1-3 krát denně v závislosti na stavu vašich vlasů.

V současné době, LPE Massager cena je několikrát levnější než náklady na služby profesionální masážní salon. Můžete si objednat LPE Massager Česká republika právě teď a garantovat komplexní péči o vlasy doma!