Majitelé hotelu jsou žádáni, cestující rezervovat pokoj přímo

Majitelé hotelu jsou žádáni, cestující rezervovat pokoj přímoNení žádným tajemstvím, že dnes velmi populární knihy on-line prostřednictvím zvláštních služeb, jako Booking.com a další.

Zprostředkovatelé se, že nabízejí možnost Vyhledat a objednat některý z hotelového pokoje. Nicméně, je Česká Asociace hotelů nedávno převzal iniciativu na podporu mezinárodní kampaně “si přímo”.

Podstatou akce je přesvědčit zákazníky, aby si hotelové pokoje přímo přes recepční, bez pomoci zprostředkovatelů. Hlavním důvodem pro toto rozhodnutí je skutečnost, že služby zprostředkovatelů významně ovlivňují náklady na hotelu, tedy cenu místnosti. Podle informací, které, rezervace přes prostředníky stojí 10-20% dražší než rezervace přímo v hotelu.

Připomeňme, že v prvních měsících České republiky Asociace hotelů stažena servisní Airbnb, která nabízí byty k pronájmu na jeden den nebo několik dní. Jde o to, že tato služba podstatně snížit zisk hotelů, jako mnoho turistů si vybrat to se stalo byt spíše než hotelové pokoje.

Zajímavé příspěvky:
nebankovní půjčky Jihlava;
nebankovní půjčky Teplice;
nebankovní půjčky Děčín;
nebankovní půjčky Chomutov;
nebankovní půjčky Přerov;