Na ulici v Praze se objevila veřejná lednička

V mnoha evropských zemích, a to nejen, že se osvědčil projekt, podle kterého místo spotřebič na ulicích měst, v nichž jako běžní občané, a některé společnosti jsou ponechány volné potravin určených pro osoby s nízkými příjmy.

Praha nebyla výjimkou v různých oblastech takových chladniček, kde obyvatelé města s potěšením přinášejí jídlo. Podle statistik, každý rok v České republice, jeden člověk vyhodí téměř 80 kilogramů produktů v hodnotě asi 800 eur.

K tomu dochází nejčastěji v důsledku skutečnosti, že lidé na dovolené, jsme nuceni vyhodit rychle se kazící potraviny, jako je zelenina, ovoce, másla a dalších mléčných výrobků, které skladovatelnost brzy vyprší.

A to navzdory skutečnosti, že země zažila růstu občanů, zejména důchodců a samotné ženy pečují o děti, kteří nejsou schopni koupit lepší produkty, protože nemají dost peněz.

Je instalován v centru města Kotlaska

První lednice byla instalována v Kotlaska centru, který se nachází v Praze 8, a toto místo nebylo vybráno náhodou, protože v posledních dvou letech, je to tady, že tam bylo v domech, v blízkosti centra města. Žena, která se stala prvním účastníkem projektu, vyjádřená slova vděčnosti, protože nyní může trvat i několik produktů, jako jsou šťávy, jejich nahrazení čistou vodu, pít při práci.

Je třeba poznamenat, že v České republice jsou tyto ledničky byly předtím, ale byly stanoveny pro studenty v ubytovnách, zatímco neudržel kontrolu nad svou prací, je určen ke sledování kvality je v těchto výrobcích.

Pokud jde o nově instalované chladničce, pak se tentokrát koordinátor udržuje kontrolu na na obalech výrobků byla vyznačena doba platnosti, stejně jako udržení jejich počet, vzít osobu, aby se zabránilo situaci, kdy se občan podniknout všechny produkty. Je možné, že před koncem tohoto roku v hlavním městě České republiky budou nainstalovány dva lednička a v případě úspěšné realizace tohoto projektu, může začít jednat v jiných městech v zemi.

Čtěte více:
zvětšení prsou metody;