Nová hrací kavárna

Často lidé dávají přednost trávení času odpočinku nebo lezení na gauči předtím, než se dívají na televizi, nebo jít ven s přáteli, aby si mohli promluvit s pohárem piva v určité kavárně.

Vyšetřování těchto návyků lidských podnikatelů v Praze se rozhodlo zdobit takový pobyt lidí nejen s pitím, ale i stolními hrami.

Dne 3. října se v Praze otevře nové formátové kavárny. Pro vchod budou muset všichni účastníci platit pouze 60 korun. Ale je jen málo lidí, kteří na ně čekají uvnitř. Podle myšlenky organizátorů bylo rozhodnuto vytvořit asi 500 stolních her, mezi nimiž jsou nejoblíbenější na světě – Monopoly a Scrabble. Podstatou platby za vstup do této instituce je, že osoba po zaplacení může zůstat v kavárně po dlouhou dobu až do jejího uzavření. A všechny hry, které se tam nacházejí, si mohou hrát zdarma.

A existuje několik jazyků pro tyto hry. Mezi ně patří čeština, angličtina, ruština, francouzština a němčina. Harmonogram této instituce bude denně do 23:00. Proto všichni, kteří chtějí strávit příjemný čas, vítáme.

Čtěte více:
El-Macho skutečné hodnocení;
ALCOBARRIER skutečné hodnocení;
Forte Love v České republice;
RevoMuscle kde koupit v České republice;
WAIST TRAINER kde koupit v České republice;