Nový zimní stadion byl otevřen v Praze

Nový zimní stadion byl otevřen v PrazeMinulý týden byl na pražské Strašnici na ulici Pržetlutská otevřen nový stadion pro hokejisty.

Samozřejmě, ledové arény, které mimochodem se nacházejí dva na území tohoto stadionu, budou mít nejen hokejisty, ale i ty, kteří se zabývají krasobruslařem, stejně jako amatéři.

Tento objev byl způsoben skutečností, že tam nebyli lhostejní lidé, kteří se jen shromáždili a rozhodli se stavět na sebe tak krásný stadion.

Sponzoři společně s prostými hokejisty strávili více než sto sedmdesát milionů korun, aby zajistili stadion s nejmodernějšími technologiemi, které šetří spotřebu energie pro vytápění prostor a mrazících polí.

Kdo bude vlastníkem této budovy?

Mluvilo se hodně o tom, kdo nyní vlastní tento nový a ultramoderní stadion. Ale po několika dnech reflexe bylo rozhodnuto ji přenést na rovnováhu města a zpřístupnit ho veřejnosti.

Samozřejmě, poté, co se tato zpráva dostala na internet, místní obyvatelé vyšli do ulic s akcí vděčnosti a transparentů, na kterých byly napsány dobré slova na počest těch, kteří se přímo podíleli na financování projektu tohoto rozměru.

K dnešnímu dni se můžete takovou charitu setkat trochu, ale je to proto, že Češi nejsou zvyklí na to, že by někdo, kdo dokázali, mohli realizovat takový rozsáhlý projekt.

Můžeme tedy bezpečně říci, že jen díky štědrosti a otevřenosti českého lidu může každý, kdo žije poblíž nebo přijde z dálky, může volně využívat ledové arény a zdokonalit své dovednosti v různých druzích sportů spojených s bruslími.

Již dnes existuje několik sekcí pro děti, které mají rádi nejen hraní hokejů, ale také jednoduše bruslení pro zábavu. Takže stojí za to navštívit tento stadion co nejčastěji a možná dokonce vyrazit na led s dítětem, který se bude cítit mnohem jistěji, když se blíží jeden z rodičů.