Občan České republiky, hlásí falešné těžby, dal jeho jméno

Někdy bezmyšlenkovité vtipy může vést k vážným následkům, a to zejména pro ty, kteří z neznámých důvodů, uskutečňují anonymní volání policisty o údajné bomby zděšení.

Po obdržení takového signálu, který má prověřit informace, které přitahuje velké množství pracovníků z různých služeb a někdy je nutné evakuovat osoby z divadel, nádražích a dalších místech.

Navzdory tomu, že ve všech zemích existuje závažné trest za porušení, a to až do vězení, tyto vtipálky, bohužel, se nestane menší.

V Silvestra je obvykle všechno něco si přej, v naději, že se splní. Není jasné, co si myslí občan České republiky, když jako v restauraci, volejte na linku 158 a informoval o tom bomby. Ve stejné době, když mluví s manažerem služeb, on náhodně volal jeho jméno a příjmení., Což umožnilo policii, aby ho rychle zatknout.

Nicméně, muž byl ve stavu krajní intoxikace, a nedokázal vysvětlit své chování. Podle zákona země pro takové porušení by mohlo čelit až tři roky, ale občana existují polehčující okolnosti, jako kdysi přiznal policistům, že tyto informace jsou nepravdivé.