Obyvatelé České republiky souhlasil, že zaplatí měsíčně za 17 eur na životní prostředí

Zaměstnanci Akademie věd ČR a jeden z vysokých škol v České republice, provedla anketu mezi obyvateli ve svých vlastních zemích, jakož i občanů Polska a Velké Británii.

Tématem tohoto problému byl postoj lidí k problematice životního prostředí. Mezi všemi respondenty nejlepší znalosti v oblasti změny klimatu prokázaly obyvatele České republiky.

Kromě toho každá česká rodina je připravena vyčlenit ze svého rozpočtu asi 17 eur měsíčně, které budou použity ke zlepšení životního prostředí. Britové jsou ochotni obětovat měsíc po dobu asi 40 eur, zatímco lidé z Polska, ve většině případů, odpověď je, že ještě nejsou připraveny pro různé druhy nákladů.

V současné době je ve většině evropských měst je zde problém znečištění ovzduší, a tam jsou časy, kdy je smog. To je důležité zejména v zimním období, protože jsou lidé nuceni dále vytápění svých prostor.

Kromě toho se každý den na silnicích je stále více vozidel, který vydává škodlivé látky. Letos česká vláda plánuje řadu programů zaměřených na řešení tohoto problému, a jeden z nich je zasadit mladého lesa na východním okraji Prahy.

Čtěte více:
půjčky bez registru Zubří;
půjčky bez registru Vrbno pod Pradědem;
půjčky bez registru Týnec nad Sázavou;
půjčky bez registru Česká Kamenice;
půjčky bez registru Odolena Voda;