PawacaKrém v boji proti bolesti kloubů, artritidě a artróze!

- důvěřujte komplexní a účinné receptuře;
- vyberte si sadu 2 výrobků: krém a doplněk stravy;
- oceňte výsledky působení zevnitř i na venek;

Objednat
Plnější a větší poprsí!

- Vylepšené sebevědomí;
- Lepší citlivost bradavek;
- Jemnější pokožka;
- Vaše soukromí je zaručeno;

Objednat
Zvětšte si prsa přirozenou cestou!

- Přirozené zvětšení prsou;
- Korekce a zvednutí tvaru;
- Pouze přirozené složky;
- 95% žen potvrdilo výsledek;

Objednat


Pawaca 100g Breast Enhance Cream na zvětšení prsou je nejlepší produkt pro vaši krásu a zdraví!

Nejnovější receptura, sestávající z účinných látek a stopových prvků, poskytuje přirozený růst prsní tkáně, posiluje svalová vlákna, pomáhá odstraňovat strií na kůži a činí ji pružnější. Při pravidelném používání zlepšuje krém hydrataci pokožky, obnovuje přirozenou rovnováhu vitamínů a zajišťuje také účinek hrudníku bez chirurgického zákroku, bez kosmetických procedur a vysokých finančních nákladů.

Co je Pawaca?

Co je Pawaca krém? Jedná se o bylinný přípravek vyvinutý na základě nejnovějších vědeckých úspěchů v oblasti ženské kosmetiky proti stárnutí. Výrobek obsahuje pouze přírodní složky, nezpůsobuje alergickou reakci ani podráždění kůže. Díky správné kombinaci ingrediencí vám krém umožní zvětšit velikost prsou o jeden nebo dokonce dva šálky za pouhé 4 týdny. Pro použití stačí udělat každodenní masáž ráno a večer po dobu 15 minut a použít gel jako další masážní nástroj.

Jak to funguje? Výrobek obsahuje rostlinné výtažky obohacené fytoestrogeny. Podle jejich biologických vlastností jsou fytoestrogeny velmi podobné ženským hormonům. Díky hlubokému pronikání kůží fytoestrogeny vyživují buňky mléčné žlázy a stimulují aktivní růstovou fázi. Krém neobsahuje chemii ani škodlivé složky, takže jej lze používat nepřetržitě bez časového omezení.

Pawaca funguje od prvních dnů aplikace:

– Po 1-2 dnech se růst mléčných žláz a tkání zvyšuje, stav kůže se zlepšuje.
– Po 7 až 9 dnech se aktivují růstové buňky, hrudník se trochu zvětší a stane se těžším.
– Po 20 dnech se hrudník zřetelně zvětší, zlepší se elasticita a zmizí strie.
– Po 30 dnech získáte výsledek, o kterém jste tak dlouho snili.

Ale to není vše. Při každodenním používání můžete průběžně zpožďovat stárnutí pleti, udržovat hydrataci a udržovat optimální tón poprsí v každém věku.

Pawaca recenze odborníci:

Pawaca krém na zvětšení prsou lze nazvat hlavním vědeckým objevem posledních let v kategorii ženské krásy a zdraví. Jedná se o jedinečný přípravek, který je schopen na buněčné úrovni kompenzovat nedostatek prospěšných vitamínů a minerálů nezbytných k obnovení normálního stavu tkáně prsu. Ve své praxi musím neustále brát ženy, které po plastické chirurgii zažily vedlejší účinky na zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů. Doporučuji používat pouze přírodní metody. Pawaca přírodní krém na zvětšení prsou je skvělý pro vyřešení problému.

Výhody Pawaca 100g Breast Enhance Cream krému na zvětšení prsou

Účinnost krému byla více než 91,6% u žen, které se účastnily dobrovolného testování produktu. Zároveň žádný z účastníků experimentu nepociťoval alergickou reakci nebo vedlejší účinky kosmetického přípravku. To opět dokazuje, že Pawaca Česká republika je bezpečný a přirozený produkt pro zvětšení prsou.

Pawaca instrukce: Produkt je určen pro externí použití. Masírovat denně, nejlépe 1-2krát denně. Očistěte pokožku krémem nebo tonerem. Naneste malé množství krému na mléčné žlázy a masírujte po dobu 10-15 minut, dokud nebude zcela vstřebán do pokožky. Kosmetika má lehkou příjemnou vůni, nezanechává na těle a oděvu žádné zbytky.

Výrobek je určen pouze pro ženy starší 18 let. Používání během těhotenství nebo kojení je zakázáno. Před použitím si přečtěte tyto pokyny a poraďte se s odborníkem. Objem jedné zkumavky je 100 g. Skladovatelnost 3 roky od data výroby. Dodržujte podmínky skladování a nepoužívejte krém po uplynutí doby použitelnosti.

Kolik stojí tento produkt? Pawaca cena závisí na mnoha faktorech, takže nemůžeme uvést přesnou cenu.

Aktualizováno! Produkt je momentálně mimo prodej, takže nebudete moci koupit Pawaca. Nenechte se však odradit, protože náš katalog obsahuje účinnější nástroje, které mohou přinést stejně dobrý výsledek. Můžete si například objednat komplex ProBreastPlus nebo jiné produkty, které vám umožní zvětšit prsa a učinit ji doma pružnější. A co je nejdůležitější, náklady na alternativní možnosti jsou mnohem levnější, takže můžete jejich finanční prostředky ušetřit.

Informace na webu jsou poskytovány pouze pro informační účely. Neprodáváme žádné krémy ani doplňky stravy, nejsme výrobci a neneseme odpovědnost za kvalitu produktů uvedených v katalogu.