Počet pivovarů roste v České republice

Česká republika je zemí, která produkuje obrovské množství piva, což není překvapující, protože je to jedna z nejoblíbenějších nápojů jako místní obyvatelstvo i zahraničních turistů, jejichž počet roste každým rokem.

Možná to je důvod, proč začíná svou práci stále více a více mini-pivovarů, a to pouze se objevily téměř 50 jednotek v loňském roce, protože téměř každý týden otevřela nový pivovar.

V současné době je tato země má 400 mini-pivovarů, piva, jejichž výroba je na českém trhu o 2%.

Mnozí z nich se podařilo dosáhnout dobrých výsledků, neboť růst objemu piva produkoval 10 tisíc hektolitrů, což znamená, že již patří do kategorie minipivovarů. Jedním z faktorů, které přispěly ke zvýšení výroby piva, je obliba nápoje, protože kromě vynikající chutnost, je relativně levná. Možná to je důvod, proč tam je rostoucí návštěvnost českých barů, kde lidé dávají přednost odpočinku po náročném dni.

Čeští cyklisté budou moci pít pivo

Jako návrhu zákona, podle kterého cyklisté mohou jezdit jak na cyklostezkách a na vozovce, je-li jejich tělo je alkohol, nesmí překročit dávku 0,5 ppm byl popsán na základě senátorů byl přijat poslední týden. Takové pravidlo odpovídá opitému sklenici vína nebo dvěma pivům. Stojí za zmínku, že stejná pravidla pro lidi, kteří cestují na kole, instalované v Německu a dávky promile ještě vyšší v Polsku a Rakousku.

V současné době, cyklisté, i motocykly, zakázáno řízení dopravy, stejně jako řidiči motorových vozidel, v případě, že pod vlivem alkoholu.

Kromě toho projekt také umožňuje snížení pokuty pro příznivce cyklistiky, a je-li nyní je až do výše dvaceti tisíc korun, od okamžiku, kdy zákon vstoupí v platnost, bude klesat na pět set korun. Mnozí Češi se rozhodli pro tento ekologicky šetrný způsob dopravy z mnoha důvodů, včetně volnost pohybu a parkování, méně finančních nákladů na jeho provoz, a další.

Čtěte více:
prášky na zvětšení prsou;