Prezident republiky se téměř zranil od aktivisty Femenu

Dvanáctý prosinec 2018, kdy současný prezident České republiky přišel do volební místnosti plnit svou povinnost a podílet se na prezidentské volby, jeden z aktivistů hnutí FEMEN něj zaútočil v okamžiku registrace.

Samozřejmě ochrana pracoval času a dívka služba RealQUIT Česká republika byla neutralizována a Miloše Zemana vyveden z místnosti až do okamžiku dosud zbavil drzé holky a nebyly kontrolovány ostatní, kteří byli přítomni v sále.

Po této proceduře se prezident České republiky znovu vrátil do volební místnosti a v klidné a příjemné atmosféře pokračoval ve své práci.

Co dělalo to mladé dívce?

Je známo, že dívka, která je polonahý napadl prezident Miloš Zeman jejich chování znamenalo, že ona osobně a pohyb, který je na rozdíl od blízké přátelství v České republice a Rusku.

Ale protože mezistátní politika by v žádném případě Valgomed recenze neměla takové organizace vzrušovat, nikdo dokonce nevěnoval pozornost tomu, co se snaží vyjádřit.

Žena zadržen za osmačtyřicet hodin zjistit okolnosti, ale v té době získala několik obvinění a okamžitě otevřít trestní věci v souladu s článkem „výtržnictví“. Takže nyní čelí šesti měsícům až třem letům odnětí svobody bez práva na výkupné a předčasné propuštění.

A pokud vezmete v úvahu skutečnost, že Milos Zeman vybrala za cíl, pak pravděpodobně asi šest měsíců a nelze mluvit.

Všichni obyvatelé České republiky doufají, že tento Fly Bra recenze incident nebude mít vliv na výkon předsedy a bude příznivě zvážit s dívkou a aby vynaložila veškeré úsilí, aby ji odsoudit na maximální dobu.

Koneckonců, podle Čechů, kdyby někdo dovolil takové Bliss Hair recenze chování ve vztahu k hlavě státu, nemělo by to být zapomenuto ani odpuštěno.

Každý by měl být zodpovědný za své vlastní činy.

Nikdo nepochybuje o tom, že příprava těchto VaricoFix Česká republika protestů, dívka musela být seznámeni s možnými následky a skutečnost, že v příštích několika letech, bude muset zůstat ve vězení.