Příští rok, v Praze se stane hlavním městem sportu v Evropě

Příští rok, v Praze se stane hlavním městem sportu v EvropěSport – to je život. To bylo pod tímto sloganem se bude konat v roce 2016 v hlavním městě České republiky.

Od 1. ledna do 31. prosince, bude v Praze 2016 stane hlavním městem evropského sportu. Hlavním cílem této iniciativy je přivést ke sportu a zdravého životního stylu co nejvíce lidé mezi Pražany i návštěvníky.

Zejména do konce roku nejméně 60% obyvatel Prahy bude muset začít dělat sport. Naštěstí, podle poradce v oblasti sportu Praze Jan Wolfa, hlavního města republiky nyní postava je provedena, ale vzhledem k rychlému rozvoji a popularizaci sportu v příštím roce můžeme očekávat provádění dalších cílů. Například jeden z těchto cílů může být boj proti obezitě. Bydlení v Praze se bude muset začít jednat s nadváhou sobě, založený na rezidentní ztrátě hlavního města hmotnosti za rok činil alespoň 1 kg.

Všimněte si, že zavedení takového iniciativa městské hale rozhodla zvýšit rozpočet na sport. Zejména, nyní je to 500 milionů korun.