Proč se cizinci přitahovány Zlatá ulička?

Proč se cizinci přitahovány Zlatá ulička?Každý rok se tisíce cizinců z celého světa přicházejí jako turisté do hlavního města České republiky – Prahy.

Ve stejné době, podle průzkumů veřejného mínění, mezi hlavní atrakcí města, která je zahrnuta v seznamu povinné docházky, je držitelem zvláštní místo Zlatá ulička.

Nachází se v centru města, v blízkosti Bazilika svatého Jiří, Zlatá ulička je symbolem starobylé Prahy. I přes to, že její vzdělání bylo neplánovali, ale spíše přírodní, tato ulice je jednou z nejkrásnějších a neobvyklé.

Konkrétně, soudě podle ohlasů návštěvníků, oni jsou velmi láká možnost svědkem krásu architektonických souborů, které jsou umístěny podél ulice Zlatá. Krásné staré budovy ve 2 patrech dlážděna vozovka a barevné inkousty je nejlépe vyjadřuje éry klasického Evropy. Pokud dřívější Zlatá ulička je domovem mnoha řemesel (Šperkaři, malíři, krejčí), dnes to vypadá spíše jako muzeum. Návštěvní turisté jsou velmi rád Zlatá ulička a neustále žádají o průvodci, aby se jim to.

Zajímavé příspěvky:
nebankovní půjčky do 5000;
sms půjčka 500 kč;
půjčka do 4000;
půjčka 3500;
pujcky 3000;