Prodej, cestovní kupony pro rok 2016

Prodej, cestovní kupony pro rok 2016Dnes, 1. prosince, 2015 na prodej nové silniční soutěže v roce 2016. Podle oficiálních informací, nové dálniční známky dostali nejen aktualizovaný vzhled, ale také několik dalších stupňů ochrany proti padělání. Koupit nové kupóny pro příští rok je to možné, jak čerpací stanice, a na každé poště.

Pokud jde o ceny, které jsou následující. Roční silniční kupón 1500 Kč. Pokud si chcete koupit dálniční známku za 30 dní, budete muset zaplatit za to 440 Kč, a je-li po dobu 10 dní, pak bude připraven, aby 310 Kč. Všichni, kteří mají staré silnice kupóny budou moci používat až do 31. ledna 2016.

Aktualizovaný systém ochrany silničních kupónů vzhledem k tomu, že na začátku tohoto roku to bylo odhaleno obrovské množství falešných dálničních známek. Nyní nové kupóny změní nejen design, ale také bude několik speciálních bezpečnostních vlastností, které umožňují snadno odlišit falešnou od originálu.
Také v bezprostřední plány Ministerstva dopravy České republiky přechod na plně elektronické systémy sběru jízdného na silnicích naší země.