Silný hurikán nedovolil otevřít zoo

Poté, co silný hurikán přehodil Českou republiku a vážně poškodil hlavní zoologickou zahradu v Praze, nebyla instituce schopna obnovit práci z důvodu devastace.

Nejvíce postižená místnost je v níž je seno uloženo. A tak nyní zaměstnanci zoologické zahrady vyzývají, aby všichni lhostejní lidé přivedli do větví zoo s listy, že se vítr zlomil.

Podle předběžných výpočtů vedení zoologické zahrady je nutno nejméně jeden den pro oh, aby se obnovil pořádek a otevřela se dveře instituce pro návštěvníky. Koneckonců, zvířata jsou tak vyděšena triky přírody, a pokud navíc i okamžitě dovolí všem vstoupit, bude to pro zvířata dvojí stres.

Proto bylo rozhodnuto, že zvířata budou po dobu jednoho dne ponechána v klidu a trochu se jim ukáží. A ti, kteří mají velké záliby na zvířatech, jsou si jisti, že žádný z hostů v zoologické zahradě nebyl zraněn a dobře chován, a to navzdory všemu, čeho museli vydržet. Zaměstnanci zoologické zahrady, stejně jako její pravidelní návštěvníci, se nejvíce zajímají o stav dětí.

Čtěte více:
WAIST TRAINER kolik je;
Bactefort kolik je;
Welltox recenze;
Nicoin Jak přestat kouřit;
Tinedol recenze;