Škoda Auto zvyšuje mzdy

Již několik let většina českých podniků zvyšuje své platy, což má pozitivní vliv na zlepšení spokojenosti a zvýšení kupní síly pracovníků.

Stojí za zmínku, že výrobky vyráběné v českých podnicích se stávají stále oblíbenějšími a mají vysokou poptávku nejen ve vlastní zemi, ale iv zahraničí.

Jak již bylo řečeno, od 1. dubna obdrží zaměstnanci továrny Škoda Auto plat 12% více než v předchozím měsíci.

Průměrná mzda pracovníků tak přesáhne 45 tisíc korun. Vedení společnosti se navíc rozhodlo vyplácet jednorázovou dávku, jejíž výše činí 60 tisíc korun.

Konečné rozhodnutí bude učiněno 11. dubna

Setkání obchodní rady v této záležitosti se bude konat 11. dubna. Zvýšení platů bylo možné díky tomu, že společnost zvyšuje objem výroby a vyrábí vysoce kvalitní automobily za velmi přijatelné ceny. Podle odborníků každoročně roste prodej vozů Škoda různých úprav téměř ve všech zemích, kde je tato doprava vyvážena.

Každoročně jsou přiděleny značné částky peněz za účelem rozvoje nových modelů a konkurenceschopnosti na automobilovém mezinárodním trhu.

Je třeba poznamenat, že v České republice je věnována zvláštní pozornost inženýrství, o čemž svědčí skutečnost, že traktory vyráběné firmou Zetor začaly být dodávány i do Vietnamu.

Totéž platí pro vozy Tatra, které jsou vzhledem k rámu páteře lehké, což je důležitý faktor pro těžká nákladní vozidla. Zlepšení ekonomické situace v zemi a politická stabilita přispěly ke skutečnosti, že stále více zahraničních investorů vybírá tuto zemi, aby investovalo finanční prostředky do otevírání nových podniků. To umožňuje nejen doplnění státního rozpočtu a zlepšení infrastruktury regionů, ale i další snížení nezaměstnanosti.

Čtěte více:
pásky Dental Whitestrips na bělení zubů;
kapky Nikotinoff proti nikotinové závislosti;
maska Princess hair proti vypadávání vlasů;
UpSize pro zvětšení prsou;
Čokoláda Chocolate Slim Ztrácejte váhu;