Trestem za jídlo, které jsou nejedl

Jak se ukázalo, v některých restauracích v České republice, začali požadovat pokutu za tímto návštěvníka ne jíst mé jídlo.

To se stalo v asijské restauraci, která se v poslední době rozhodla potrestat všechny ty, kteří se na programu můžete jíst vše, co chcete, nahrané na desce příliš mnoho jídla a ne jíst.

Advokáti a právníci země říkají, že rozhodnutí je nezákonné vzhledem k tomu, že po zaplacení jídlo patří k kupujícího a on sám může rozhodnout, co s tím dělat. Správná věc dělat v této situaci je k dispozici restaurace, pokud zavernet stánek s jídlem.

Tato služba je vykonáván v každé instituci, která respektuje své návštěvníky. Osoba, která není ani třeba připomínat o tom. Číšník přijde k vám a požádat o tom, zda si můžete vyzvednout zbytky jídla sbalit pro vás. Vypadá to velmi dobře, a to nejen ze strany institucí, ale návštěvník, který ví, co zaplatil.

Kolem uznávaný restaurace je zkušební mezi advokáty a na konci tohoto procesu, restaurace musí učinit konečné rozhodnutí o takové žádosti.