V centru Prahy se objevily tavení sochařství

Současné umění je velmi populární instalace. Stále častěji se setkáváme ve městech prostorových kompozic vytvořených z různých ready-made materiálů, které jsou umělecký celek.

Jde o to, zbaven své praktické funkce, získává symbolickou funkci. Před několika dny se v Praze Vysokou školu uměleckoprůmyslovou studentů prezentovány pro obyvatele a hosty nová instalace obrovské výšky led hranolu 4 metry a hmotnosti 4 tuny. Až do nedávné doby je zde k dispozici běžné parkování.

Socha se skládá z několika vrstev ledu, je namontována mezi vodou, která v mrazivém počasí proudu je vázaný, a tím umožnit, aby stát, dokud tvaru prvních velkých změnách teploty. Za tímto účelem, autoři připravili speciální nádrže, ve které byla umístěna sochu, tak odhaluje podstatu stvoření.

Tání ledu, soustružení do vody, naplnit nádrž. To je hlavní myšlenka instalace – upozornit lidí s tím, jak dochází ke změnám ve společnosti. Dále připomeňme, že kdysi zdobil náměstí není méně zajímavá díla, z nichž jedna byla socha maršála Radeckého, vyrobený z kovu zbraň, přinesl ze Sicílie. Hlavní město Praha ve spolupráci s Institutem pro rozvoj projevili velký zájem o práci studentů, podporovat jejich odvážné nápady.

Čtěte více:
půjčky pro nezaměstnané Bakov nad Jizerou;
půjčky pro nezaměstnané Kosmonosy;
půjčky pro nezaměstnané Postoloprty;
půjčky pro nezaměstnané Velká Bíteš;
půjčky pro nezaměstnané Náměšť nad Oslavou;