V České republice byl projekt „Opravárenský úřad“

V poslední době mnoho zemí, včetně České republiky, diskutuje o tom, proč se elektrické spotřebiče rychle zhoršují, přestože jsou uvedeny jejich dlouhé životnosti.

Není žádným tajemstvím, že výrobci těchto zařízení speciálně ležel ve svém programu pro rychlé selhání, a to se provádí s cílem zajistit, že lidé jsou více pravděpodobné, že koupit nový, protože obě služby jsou rovněž popřel, které mají být opraveny. Jak se ukázalo, podnikatel Jan Harvart v České republice vyvinul a realizoval projekt s názvem „Opravný úřad“.

Řekl, že před třemi lety jako novinář, je velmi znepokojen tím, že skládky jsou tolik věcí, které k opravě, mohou být dále používány.

Takže mladý Čech měl myšlenku na vytvoření projektu, jehož realizace byla vytvořena, a to včetně jeho přátel a manželky, kteří měli nějaké opravy. Navzdory tomu, že existovaly problémy, se jim podařilo upoutat pozornost mnoha lidí, což asi 20.000 lidí denně navštívených stránek s cílem udržet pořádek.

Nyní je to největší síť servisů

Navzdory skutečnosti, že tým byl jediný manželka podnikatele, neměl tam zastavit a loni vytvořil další web, který pracuje v automatickém režimu, což zjednodušuje jeho použití.

Díky tomuto projektu lidé nemusejí trávit čas hledáním dílny, ve kterých by mohli pomoci při opravě domácích spotřebičů.

Je to dost, jen na speciální webové stránky opustit aplikaci, v níž se nepodařilo určit problém a adresa dílny, ve které chcete opravit.

V případě, že není možné najít kapitána, obdrží klient zpět dvě eurá zaplacené za vyhledání velitele. K dnešnímu dni projekt „Bureau of opravy“ obsahuje téměř tisíc různých workshopů, které jsou umístěny v různých částech země a jako státní zaměstnanci těchto institucí, více než polovina z bodů neopravitelný, a oni mohou ještě využít, což znamená, že nemusíte utrácet peníze navíc pro nový nákup.

Čtěte více:
cviky na zvětšení prsou;