V České republice byly hodnoceny nejlepší města

Podle statistik vzroste míra střední délky života v České republice a to není překvapující, protože každoročně se zlepšuje ekonomická situace, což umožňuje zvyšovat mzdy a sociální dávky.

V tomto ohledu rostoucí počet lidí začal věnovat větší pozornost jejich zdraví, vzdát se škodlivých návyků, jako je zneužívání alkoholu a kouření, a dává přednost tomu, aby se zapojili do různých sportů. Kromě toho začali Češi nakupovat další užitečné potravinářské výrobky, nejčastěji místní producenty a jak je známo, většina českých zemědělců se pokouší vyrábět přírodní produkty.

Důležitým faktorem je, že každý rok stále více a více občanů cestuje na dovolenou, a to nejen na území svého vlastního státu, ale i na návštěvu různých zemí.

Nedávno došlo k významnému zlepšení zdravotních služeb, které jsou přístupné všem skupinám obyvatelstva. Nezapomeňte na to. To, že v České republice existuje velké množství středisek, kde nejen Češi, ale i cizinci zlepšují své zdraví. Zástupci společnosti Deloitte provedli studii a sestavili hodnocení měst, ve kterých je pozorována vysoká životní úroveň.

Na prvním místě bylo město Říčany

Hlavními kritérii byly stav životního prostředí, rozvoj infrastruktury, kvalita sektoru služeb a mnoho dalších faktorů ovlivňujících životní úroveň. První místo bylo dáno městu  Říčany, které se nachází nedaleko Prahy, kde se dostala druhá řada hodnocení.

Kromě toho se osady na jihu Moravy dostaly vysoké známky. Při sestavování seznamu byla zohledněna přítomnost mateřských škol, škol a dalších vzdělávacích institucí, stejně jako příležitost cestovat po veřejné dopravě, včetně Prahy.

Dostupnost pracovních míst a úroveň mzdy také důležité, možná proto města v Moravskoslezském a Usteckém kraji vzaly na poslední místo, protože obyvatelé se často setkávají s finančními potížemi. Faktem je, že v současné době je celková míra nezaměstnanosti v zemi 3%, zatímco v těchto regionech dosahuje 5%.

Čtěte více:
zvětšení prsou injekce cena;