V České republice chtějí pracovat méně

V České republice odbory začaly požadovat, aby vláda snížila pracovní týden.

A teď, podle jejich výpočtů, je nutné stanovit ne čtyřicet hodin týdně a třicet sedm a půl.

To bude mít vliv na denní pracovní den a bude to trvat 30 minut. Ale vláda České republiky poměrně skeptický těchto požadavků, vzhledem k tomu, že dnes je Česká republika zažívá nedostatek pracovních sil, ale pokud budete muset snížit pracovního týdne, může tato země skutečně zabřednout do neobsazených objednávek.

Lidé po celé České republice není dost katastrofálně, a mnoho firem jsou dokonce ochotni zaplatit odborníky k tomu, aby zůstali v jejich práci.

Z tohoto důvodu byla odpověď odmítnutí českých úředníků a ujištění, že v příštích několika letech, takový návrh nebude schválen.

Pracovníci v České republice slibují, že se dostanou do stávky

Situace v České republice se ohřívá do té míry, že pracovníci z různých průmyslových organizací jsou připraveny stávkovat jen kvůli tomu, že věří v jejich místo a vyberte si z rychle se nezdaří, tak vedení společnosti se bude snažit veškeré úsilí, aby svou práci.

Toto rozhodnutí vyvolalo odbory, že čas by měl být snížen a každá česká mít více času na odpočinek.

Samozřejmě, že poslední slovo zůstává vždy s vládou země, a to neshledal důvody dokonce považovat takový návrh.

A zatímco všechny odborové organizace hledají nové způsoby, jak chránit své pracovníky, podniky skutečně trpí nedostatkem práce.

Ve skutečnosti po celé zemi se počet zaměstnanců činí až devadesát pět procent, a pokud nechcete přilákat pracovníky z jiných zemí, může to brzy přijde čas, kdy dělníci začnou požadovat stále větší plat méně odpracovaných hodin.

A tak se to nestalo, že vláda se snaží všemi možnými způsoby, jak vyřešit tento problém, pokud dojde ke zvýšení kvóty pro pracovní víza pro země třetího světa. Koneckonců, přijdou lidé nejsou v pokušení vyšší mzdy a jsou připraveni pracovat ve dne i v noci, s cílem dostat se na konci měsíce své peníze.