V České republice je letní prodej

V České republice výrazně zvýšil počet zahraničních turistů, a to není překvapující, protože středisko oblasti se staly velmi populární nejen mezi místními obyvateli, ale i cizinců.

Navíc byl nárůst toku turistů ovlivněn skutečností, že letní prodej různých zboží začínal se slevou až 70%. Již většina obchodů nabízí slevy, boty a další příslušenství k nákupu se slevou až 50%, což je samozřejmě velmi výnosná nabídka. Druhý byl zahájen prodej července spotřebičů pro domácnost, která dává příležitost k nákupu ledničky, televize, praní vlny a dalšího zboží, včetně elektronických zařízení, se slevami až 70%. Tato akce se uskuteční do dvou týdnů a skončí 16. července.

Stojí za zmínku, že většina českých občanů přednost použití akcií, které provádějí obchodní společnosti, protože si můžete koupit různé druhy zboží, včetně potravinářských produktů, u nižších cen, díky němuž je možné ušetřit rodinný rozpočet.

Odborníci poukazují na to, že se zlepšením ekonomické situace, Češi zvýšená kupní síly, přičemž většina z nich věnovat pozornost nejen cenu zboží, ale také jejich kvalitu. Podle letního prodeje někteří odborníci argumentují, že výrazné slevy se vztahují pouze na zboží, které nemá vysokou poptávku.

Co sníží sazba DPH

V letošním roce se plánuje snížit sazbu DPH z 21% na 10% u točeného piva, což by mělo za následek, že tento nápoj by měl být levnější. Nicméně, většina odborníků předpovídá, že se s největší pravděpodobností bude cena piva zůstat na stejné úrovni.

Stojí za zmínku, že tento nápoj je jedním z nejvíce oblíbené nejen mezi obyvateli České republiky, ale i zahraničních turistů, což platí zejména v letním období, kdy je prodej piva výrazně roste.

Navíc daňová změna se bude vztahovat na společnosti, které opravují jízdní kola, obuv, oblečení a kadeřnické služby. Bude se to dotýkat i potravinářských výrobků, prodeje čerstvých květin a některých sociálních služeb.

Čtěte více:
modelace a zvětšení prsou;