V České republice je portál Nabidkamajetku

Jak se stalo známým, v České republice se objevil nový portál Nabidkamajetku, který zahájil státní správa pro majetkové záležitosti.

Na tomto portálu jsou aukce, mnoho z nich není vyžadované majetku státu obdržel ve formě zabavení, stejně jako v případech, kdy majitel zemře, a tam není nikdo, kdo zdědí svůj majetek.

V současné době je portál obsahuje obrazy, nábytek, domácí spotřebiče a auto, ale podle údajů získaných od vedení až do konce letošního roku k prodeji bude klást spoustu rezidenčních nemovitostí, který se nachází v různých oblastech země, se 150 apartmány se nachází v hlavním městě České republiky.

Více než pět měsíců portálu bylo zaregistrováno více než pět tisíc uživatelů, stejně jako asi 500 obchodů, kde byla nemovitost prodána za celkovou částku 600 tisíc korun.

Nejdražší dražba je nabízena za 2 miliony korun

Jedním z mnoha, které se neprodávají tak daleko, je šestnáct tun drátů z mědi, přičemž se jedná o nejdražší, protože jeho původní cena je dva miliony korun. Jak uvedl portál, to vše ve vysoké poptávce spotřebičů, protože aukce je možné zakoupit za nižší cenu, než v obchodech, a to navzdory skutečnosti, že je v dobrém stavu.

Před poskytnutím nemovitosti k prodeji fyzickým osobám je vedení povinno o tom informovat všechny státní instituce a pouze pokud odmítnou koupit, může být postoupeno do aukce.

Jestliže dříve za nákup takového majetku občanů České republiky musel navštívit velké množství památek různých vládních agentur, s příchodem Nabidkamajetku všechny položky shromážděny na jednom portálu, kde může vytvořit každý občan této země, která se chce stát uchazeč. K tomu, používat internet, pomocí které jdou na portálu, a nechat tam svá data, máme na mysli, křestní jméno a příjmení, e-mailovou adresu a kontaktní telefonní číslo.

Čtěte více:
zvětšení prsou levně;