V České republice jsou filtry vyrobeny z nanovláken

V poslední době existuje v mnoha evropských zemích a dalších zemích složitá ekologická situace.

Některé velké průmyslová města se často zvýšenou hladinu znečištění ovzduší, a to nehledě na skutečnost, že mnohé potraviny obsahují ve svém složení, různé přísady, dusičnany a jiné škodlivé látky, které výrobci používají ke zlepšení produktivity a zvýšit trvanlivost.

To vše vede k rostoucímu počtu lidí trpících respirační chorobou a jinými nemocemi. Česká republika není výjimkou, protože míra znečištění v zemi překročit standardy a hlavními zdroji se jedná o průmysl, dopravní prostředky a topení.

V souvislosti se situací v České republice a v osmi zemích mimo EU, Brusel požaduje od vlády projektu, podle kterého je množství škodlivých emisí se sníží. Jedním z řešení tohoto problému byl zákaz volných plastových sáčků, které byly dříve používány jako obaly ve všech prodejnách. Kromě toho se v české metropoli objevují tramvajové tratě, které jsou položeny po nových trasách.

Filtry české společnosti Nafigate jsou populární v zahraničí

Česká firma Nafigate, aplikované ve vývoji nanovlákenných filtrem pro čistit vzduch a vodu, které jsou populární, a to nejen doma, ale i ve vysoké poptávce v zahraničí.

Stojí za zmínku, že tento jedinečný materiál, který může být použit ve všech oblastech, včetně zdravotnictví, se provádí pomocí rozvoje zařízení Nanospider a je zapojena do tvorby tým z Liberce.

V současné době firma Nafigate pracuje ve dvou směrech, z nichž jedna je pro čištění vzduchu v místnosti a druhá – filtrace vody bez použití elektrické energie, přičemž se stále používají inovace. V současné době je společnost, jejíž roční obrat činí až milionů korun, práce mnoha vědců, nanovláken je považován za jeden z hlavních objevů v České republice za posledních deset let.

Přečtěte si více:
zvětšení prsou Liberec;