V České republice, spotřebitelé identifikovat ty nejlepší nové zboží

V České republice bylo 18 th v řadě soutěž „volba pro spotřebitele“, v níž byla zvolena nejlepší produkty objeví na pultech obchodů za poslední rok a půl.

Tento seznam se skládá z 50 položek, včetně hlasování-počítání první místo je obsazené žvýkačky Mentos. Celková do soutěže byly prezentovány 150 položek, a to jak potraviny a další zboží, které se zúčastnili nevzal tabákové výrobky. Stejně jako v předchozí soutěži, tentokrát v klasické kategorii se skládala ze sýrů, pečiva, kávy a piva, stejně jako kosmetika, potraviny pro zvířata, které byly předloženy k posouzení více než čtyři miliony zákazníků.

V posledních letech se Češi, stejně jako obyvatelé mnoha evropských zemích se začala věnovat větší pozornost ke zdravému životnímu stylu, což má za následek zvýšenou poptávku po biopotravinách.

Téměř všechny obchody a supermarkety mají speciální oddělení pro prodej takových výrobků, a experti říkají, že navzdory skutečnosti, že ceny jsou vyšší, je oblíbený u zákazníků. To vše má vliv na skutečnost, že čeští podnikatelé, zvýšení objemu těchto produktů, začal rozšířit svou výrobu, tak tam jsou nová pracovní místa, čímž pomáhá snížit míru nezaměstnanosti, která v současné době činí 3,9% a je tím nejlepším ukazatelem mezi zeměmi členy EU.

V zemi je stažen z prodeje zmrazeného chobotnice z Vietnamu

V České republice je neustále udržoval kontrolu nad kvalitou výrobků, tuzemských i zahraničních výrobců. Jak to stalo se známé, byl nedávno zakázala prodej chobotnice, které jsou dodávány mražené z Vietnamu.

Důvodem zákazu mořských produktů, které se prodávají hlavně v obchodech Globus, se stal vysoký obsah kadmia, které překročily přípustnou normu několikanásobně.

Služby v České republice a dalších evropských zemích, bylo oznámeno, z přijaté zprávy od německých úřadů, které se zabývají kontrolou nad kvalitou potravin.

Čtěte více:
zvětšení prsou Jihlava;