V České republice vyrobí nové letadlo L-39NG

Aby se stal pilotem, musíte mít nejen dobré zdraví, ale také vzít kurs letní školy, kde kromě teoretické přípravy se zaměřením na praxi, během níž studenti společně s instruktory provádět výcvikové mise v letadle.

Česká společnost Aera Vodochody, která se zabývá výrobou těchto typů letadel, oznámila, že v letošním roce bude zřízena výroba nových cvičných letounů L-39NG, které jsou určeny pro výcvik vojenských pilotů.

Podle plánu bude na konci roku první letadlo zahájeno ve zkušebním letu. Je třeba poznamenat, že nová letadla budou vybavena moderním navigačním zařízením a lepší výkonnost oproti základnímu modelu L39.

Vývoz do EU, Afriky a dalších zemí je plánován

V současné době vedení společnosti jedná o dodávkách těchto letadel nejen v zemích EU, ale i v jiných státech. Již je známo, že první čtyři modely budou odeslány do Senegalu. Kromě letadel budou dodány náhradní díly, stejně jako údržba nejen letadel, ale i letového a pozemního výcviku.

Tyto modely budou nejen vyvezeny do zahraničí, ale také využité k výcviku českých vojenských pilotů, zejména proto, že společnost LOM Praha měla zájem o nákup několika letadel.

Stojí za zmínku, že každý rok se české podniky zabývající se výrobou různých výrobků rozšiřují objemy výroby a existuje několik důvodů.

Jedním z nich je, že vyráběné výrobky jsou vysoce kvalitní a dostupné ceny, což zvyšuje jejich konkurenceschopnost na světovém trhu. Kromě toho, že se odkazuje na zvyšující se počet automobilů půjde do téměř všech míst, včetně strojírenství, o čemž svědčí i údaje, které firma vyrábí vozy Scoda implementuje nové projekty, podle kterého z montážní linky každý rok. Přirozeně to ovlivňuje nárůst mezd, zvýšení kupní síly občanů, nemluvě o snížení nezaměstnanosti.

Čtěte více:
Slim Pectin na hubnutí;
Detoxic přípravek proti škůdcům;
Motion Free krém proti bolesti;
EyesCover maska na oči;
Prostect Léčba prostatitidy;