V České republice vzrůstají ceny rekreačních domů

Obyvatelé velkých průmyslových měst, kde existuje zvýšené znečištění ovzduší, velké množství umělého osvětlení, neustálý shon, sen o klidném, odlehlém místě, kde si můžete užívat přírody, poslouchat zpěv ptáků a dobrý odpočinek.

Možná tedy nedávno v mnoha evropských zemích se poptávka po rekreačních domech, kterou mnoho obyvatel města koupí pro rekreaci, stala velmi populární.

Česká republika není výjimkou, protože podle údajů poskytnutých realitní kanceláře, chaty zvyšování cen každý rok, například v loňském roce toto číslo vzrostly v průměru o 10% ve srovnání s předchozím rokem.

Nejčastěji příměstské realitní získal ve Středních Čechách, Krkonoše, Šumava, rozhodli toto místo vzhledem k tomu, že místo zákazníka bydliště se nacházejí v hodinu jízdy autem.

Kupující jsou většinou občané mladší 40 let

Bylo rovněž zjištěno, že transakce prodeje a nákupu domů v příměstských městech dekorací občanů, průměrný věk méně než čtyřicet let, většinou páry, kteří dávají přednost relaxaci ve složení celé rodiny. Při výběru objektu se kupující věnuje pozornost skutečnosti, že dům splnil všechny požadavky na bydlení a rekreaci.

Jak vyšlo najevo z informací, které jim ČTK agenturou v České republice za posledních pět let v zahradě cena zvýšila v průměru o 20%, a je-li v roce 2017 to bylo možné koupit o něco více než jeden milion korun, jejich letos náklady opět vzrostly.

Ceny jsou do značné míry záviset na tom, co je k dispozici, a je-li malý domek je možné zakoupit za dvě stě tisíc korun, luxusní zámeček v hodnotě milionů korun.

Je-li to vzít v úvahu, že materiál, ze kterého postavený objekt, což znamená, dřevo nebo cihly, jeho velikost, protože s větší pravděpodobností koupit malou domů, které můžete stavět prodloužení, jakož i umístění této oblasti. Nejdražší jsou domy postavené v těchto městech, které se nacházejí nedaleko Prahy a Brna, i když v poslední době se zvyšují i ​​ceny a zařízení nacházející se ve vzdálených oblastech.

Čtěte více:
zvětšení jednoho prsu;