V hlavním městě České republiky bylo otevřeno The Prague Style Outlets

S obyvateli České republice se každoročně zvyšuje materiálního blahobytu, zvýšení kupní síly, a to vše je vzhledem k růstu české ekonomiky, země otevřela další nové obchody, supermarkety a další maloobchodní prodejny.

Důležitou roli v tom hraje i fakt, že každým rokem stále větší počet zahraničních turistů, kteří sem přicházejí rádi odpočinek a na nákupy, protože čeští výrobci výrobky jsou v dobré kvalitě a nízké ceny.

Před deseti lety, obyvatel Itálie investovala do výstavby nákupního centra Galleria Moda, které činily 160 obchodů a byla postavena v Praze a je blízko letiště.

Již interiér dokončovací práce, výkladní skříně jsou zdobeny znaky byly dokončeny, že je zboží nabízeny se slevou, ale střed nespustil svou práci, protože její majitel zkrachoval. Jak to stalo v poslední době známo, že otevření outletového centra, jehož jméno bylo změněno na The Prague stylu Outlets.

Se dostat do centra autobusem

Teď ve středu, když na to přijde, jak je to možné, jako autobus číslo 322 a 312, stejně jako autem, návštěvníci se otevřely dveře šedesát obchodů a provozuje parkoviště pro dva tisíce míst k sezení, pro které dosud v plné výši.

Nicméně v blízké budoucnosti, aby to zaplatil lidem, kteří využívají služeb nachází v blízkosti letiště, nemusí trvat dlouho parkovacích míst, opouštět svá auta.

Je třeba poznamenat, že v současné době v Praze pracuje úspěšně outletového centra Fashion Arena, s dobrým příjmem, neboť meziroční růst prodejů vzrostl o 20%, a nyní, s otevřením nového centra by měl vážnou konkurenci. To je pouze podniková prodejna Hamleys hračky prodej, což je první výstup v Evropě, nemluvě o obchody, jako je Adidas, Nike a dalších známých značek. Při nákupu návštěvníky jsou vyzýváni, aby zůstali na terase, která nabízí výhled na letiště, stejně jako kavárnu.

Čtěte více:
zvětšení prsou Ústí nad Labem;