V hlavním městě České republiky se otevře automobilová výroba elektromobilů

V České republice, stejně jako v mnoha evropských zemích, méně lidí mají tendenci kupovat osobní auto, protože to nepovažuje za nezbytné v každodenním životě.

To není překvapivé, protože ve velkých městech, veřejná doprava funguje dobře, s jehož pomocí můžete rychle dostat do práce nebo do místa studia, a ne stát v dopravních zácpách na silnicích. Navíc, v posledních letech, velká popularita byla použití auto-honit, což je pronájem automobilu.

Na rozdíl od ostatních typů válcovaných výrobků tyto společnosti slouží zákazníkům, kteří potřebují auto na krátkou dobu, a platí pouze za dobu provozu vozidla.

Jak se ukázalo, v červnu v Praze budou otevřeny elektrické automobily. Tento pronájem bude v centru hlavního města, kde bude v počáteční fázi využíváno dvacet elektrických vozidel Si-an, čínských výrobců. Testování těchto strojů, které jsou určeny pro dvě místa, se bude konat ve dvou částech Prahy, a aby se jezdit na nich, nahrávání dost mobilní aplikace, pomocí kterého můžete otevřít a zavřít dveře auta.

V provozu bude 20 čínských strojů

Podle Re.volt ředitel společnosti, jejich analogů karsheringa neexistuje na světě, protože jsou prvními, kdo byl schopen přijít s formou. Před tím, než bylo rozhodnuto o pronájmu takových vozů, společnost se zabývala pouze prodejem a byla považována za skupinu ATV.

K pronájmu takového vozu je nutné stáhnout aplikaci, která specifikuje telefonní číslo, e-mail a poté odešlete údaje o pasu a řidičské licenci.

Pro posuzování a schválení žádosti se nemusí vyžadovat více než jeden den, bez registrace, po kterém můžete použít jakékoliv auto. Na konci doby leasingu, je přístroj uzavřen pomocí chytrého telefonu, který pochází od a, v případě nezaplacení, řidič bude moci používat karsheringom. K opuštění automobilů budou přidělena speciální parkovací místa.

Čtěte více:
zvětšení prsou na splátky;