V hlavním městě České republiky, se otevře nové obchodní centrum

1502162V blízké budoucnosti obyvatele hlavního města České republiky očekává, že vzhled obrovského nákupního centra, které bude umístěn ve velmi výhodnou polohu pro obyvatele měst.

Jen tři stanice bude obklopovat toto centrum, jehož výstavba, místní úřady plánují začít příští rok. V současné době je tato oblast města není dobře upravený, ale už to bude obtížné zjistit během několika let.

Podle jeho budov a na okupovaném území tohoto centra bude připomínat City of London. Investor, který chce investovat svůj kapitál do výstavby obchodního centra, má velké naděje na zisku, který to přinese, po jeho otevření. Také plánuje otevřít železniční dopravu, pomocí které budou snadno přístupné nákupního centra od letiště. Ministerstvo dopravy České republiky s tímto návrhem souhlasil, a ve třech letech plánuje zahájit výstavbu železničních tratí. Kromě toho bude investor investovat asi sto padesát milionů korun na opravu jedné ze stanic, která se nachází v těsné blízkosti budoucího nákupního centra.

Čtěte více:
Ústí nad Orlicí;
Vysoké Mýto;
Dvůr Králové nad Labem;
Hradec Králové;