V Praze bude komplex otevřen Manifest

V současné době v mnoha evropských zemích většina lidí preferuje používání platebních karet při nákupu zboží, placení za služby a jiné platby místo hotovosti.

Výhodou je mnoho a jedním z nich je skutečnost, že v případě ztráty, bankovní účet zablokuje, což umožňuje ušetřit peníze.

Kromě toho platí, že klient dostane určité bonusy, což je také důležitý faktor. V České republice v sektoru služeb věnovat zvláštní pozornost a tam bylo několik důvodů, včetně zvýšení kupní síly obyvatel, stejně jako skutečnost, že země je na zvyšujícím se počtu zahraničních turistů, z nichž každá zanechá jistou scrip peníze.

Zároveň země přišel k odpočinku nejen z evropských zemí, ale také v jiných zemích, a tak budou moci provádět platby pomocí karty pro ně je velmi pohodlné.

Komplex bude zahájen od června

Jak to stalo se známé, nový projekt, podle kterého od měsíce června v Praze manifest komplexu budou otevřeny, která bude zpočátku skládat ze 28 námořních kontejnerech. Představitelé různých firem otevřou své obchody tady, a bude také provozovat kavárnu, bary, kina a různých akcí, včetně účasti známých umělců.

Na jídlo ulice byla vysoká kvalita, a jak víte, tento druh občerstvení se stává stále více populární a dobře známá restaurace jsou připojeny, který se bude prodávat své výrobky za přijatelné ceny.

Je třeba poznamenat, že produkty místních zemědělců se používají k přípravě jídel, což svědčí o jejich čerstvosti. Finanční prostředky ve výši 11 milionů korunách, a jeden z investorů společnosti Mastercard byly investovány do tohoto projektu. Zvláštností je, že platba může být provedena pouze za pomoci karty. Umístění tohoto centra je vybráno tak, aby v okolí nebylo jen metro, ale i zastávky veřejné dopravy, stejně jako autobusová zastávka. V případě úspěšného provedení tohoto projektu se tato centra mohou objevit v Praze 6 a Karlíně.