V Praze bude vybudováno nové nákupní centrum

V České republice se každoročně nabízí více nových obchodů, a to není překvapující, protože rostoucí kupní síle obyvatel.

V tomto případě existuje tendence http://www.rychlapujcka-is.cz/, že se počet supermarketů a nákupních center roste, zatímco malé obchody muset zavřít, protože to nemůže konkurovat. To platí zejména pro velká města.

Faktem je, že díky velkému obratu mají velké firmy příležitost prodávat produkty za výrazné slevy prostřednictvím propagačních akcí. Samozřejmě, že to přitahuje pozornost velkého počtu kupujících, tím spíše, že v těchto obchodech mají širokou škálu různých produktů, od potravin až po automobily.

Kromě toho, nákupní centrum můžete navštívit kavárnu, restauraci, navštívit divadlo, nemluvě o tom, že děti danou spoustu zábavy, včetně speciálních dětských hřišť.

Supermarket se objeví v oblasti Slivenets

Jak bylo známo, je v Praze plánováno vybudování nového nákupního centra v okrese Slivenets. Záležitost spočívá v tom, že městský dopravní podnik zde realizuje plán výstavby tramvajových linek. V současné době jsou tyto pozemky zemědělskou půdou, a proto je nejprve nutné změnit jejich statut.

Trvání projektu na vybudování silničního uzlu a vybudování supermarketu bude trvat dva roky. Plocha skladu, která bude sestávat ze dvou podlaží, bude zabírat asi osm tisíc metrů čtverečních.

V blízkosti centra budou umístěna parkovací místa, stejně jako parkoviště. Podle předběžných údajů bude pro výstavbu nových tramvajových linek v této oblasti vyžadováno více než 680 milionů korun.

Také stojí za zmínku, je skutečnost, že v České republice stále roste obliba internetového obchodu, zejména mezi mladými lidmi, protože to umožňuje ušetřit spoustu času, protože není třeba navštívit obchody, neboť veškeré zboží je možné zakoupit na telefonu, v závislosti na dostupnosti internetu, a to zejména že bude doručena na zadanou adresu.