V Praze, dům se prodává za 500 milionů korunách

V České republice se loni zvýšila poptávka po nemovitostech se zákazníci nejsou pouze občané jejich vlastní zemi, ale také cizinci, který měl přijít sem víc a víc.

To není překvapivé, protože v posledních letech se mzdy v zemi, zvýšila se výrazně zlepšilo hospodářskou situaci, lidi, míra nezaměstnanosti poklesla.

Kromě toho je nedostatek práce. Navíc, tam je nedostatek nejen pracovní místa, s žádnými zvláštními schopnostmi, ale také odborníci s vyšším vzděláním, zejména programátory, inženýry a manažery. Podniky, místní i zahraniční, se stále více nabývat majetek, ve většině případů, obchodních a doufal, že tímto způsobem budou moci zachovat svůj kapitál, a dokonce ji zvýšit.

Jak to stalo v Praze známo, společnost Coast Capital Partners, koupil dům, který byl postaven v roce 1401. Částka zaplacená za objekt, který představuje historickou hodnotu je rekordní, jak tomu bylo půl miliardy korun. Noví majitelé tohoto domu uvedly, že po rekonstrukci budovy nebudou použity pro hotelu nebo v restauraci, a budou použity pro veřejné účely.

Čtěte více:
půjčky bez registru Horní Slavkov;
půjčky bez registru Jablunkov;
půjčky bez registru Třebechovice pod Orebem;
půjčky bez registru Lomnice nad Popelkou;
půjčky bez registru Strážnice;