V Praze je aktivní stavba obchodního centra

V Česká republika každoročně otevření nových prodejen, hlavně supermarkety a nákupní centra, což není překvapující, protože objem prodeje rostou různé produkty.

Navíc, většina lidí raději navštívit velké obchody, protože na jednom místě si můžete koupit nejen potraviny, a domácí spotřebiče, nádobí, nábytek a další zboží.

Navíc, nákupní centra poskytují příležitost navštívit kino, kavárnu a děti nabízejí spoustu zábavy.

Dalším důležitým faktorem je, že velké obchodní společnosti často drží akcie, které nabízejí značné slevy na určité skupiny zboží.

Navzdory skutečnosti, že v České republice, stejně jako ve všech evropských zemích, roste obliba internetového obchodu, supermarket docházka je nejen nesnížila, ale spíše zvyšuje, což také ukazuje nárůst kupní síly obyvatelstva, což platí zejména u velkých měst. Je třeba poznamenat, že další komerční projekty jsou ve výstavbě, zejména v Praze.

Projektu je přiděleno 44 milionů eur

V současné době se v centru hlavního města staví devětpodlažní obchodní centrum. Skanska to staví. Podle projektu bude budova ubytovat kanceláře o celkové ploše 16 tisíc metrů čtverečních. Realizace tohoto zařízení, jehož výstavba by měla skončit v roce 2020, poskytla 44 milionů eur.

Při stavbě obchodního centra nových technologií jsou používány například v důsledku určitého tvaru budovy, budou všechny úřady obdrží přirozené sluneční světlo téměř po celý den.

Důležitým faktorem je také to, že na střeše budovy se objeví zelené plantáže.

Jedná se o druhý projekt této společnosti, která v Praze již vybudovala City Green Court. Je třeba poznamenat, že české město v posledních letech aktivně staví nejen komerční, ale i obytné nemovitosti. Hlavním důvodem je stálý požadavek na byty, jejichž náklady neustále roste.