V Praze jsme začali pracovat dvě nové elektrárny

Největší společnost Coca-Cola, která se zabývá výrobou a dodávkami nealkoholických nápojů, sirupů a koncentrátů, které jsou známé po celém světě, protože jejich výrobky jsou velmi populární.

Na českém trhu působí společnost provozuje čtvrt století, a za posledních dvacet pět let bylo investováno investice ve výši více než 3,1 miliardy korunách. Kromě toho, nová pracovní místa, a to je nyní v České republice v roce firma zaměstnávala byly poskytnuty téměř 800 lidí.

Jak to stalo se na konci května letošního roku známo, dvě společnosti modernizované elektrárny byla otevřena v Praze a realizace tohoto projektu byly strávil více než tři sta milionů korun.

Na podniky budou produkovat rostlinné mléko

Tyto firmy se zabývají výrobou různých odrůd AdeZ dodávky mléka se plánuje v mnoha evropských zemích, a jak v České republice, zde bude k dispozici později v tomto roce. Andrej Babiš, kteří se zúčastnili slavnostního otevření, řekl, že spolupráce s tak velkou společnost, která zaujímá vedoucí postavení na mezinárodním trhu, má velký význam ve vývoji české ekonomiky.

Stojí za zmínku, že země je Coca-Cola nápoj je ve vysoké poptávce mezi lidmi všech věkových kategorií, zejména mladými lidmi.

Mimochodem, jak vyšlo najevo z údajů získaných po průzkumu, v posledních letech, mladí lidé ve věku do třiceti let, spočívající v restauracích a barech, raději koktejly a ne pivo, jako tomu bylo dříve. Pouze 10% respondentů uvedlo, že zvýšené spotřeby piva, a jak oni říkají, že to je způsobeno tím, že v loňském roce v zemi zavedla zákaz kouření na veřejných místech, včetně barů.

Skutečnost, že Česká republika se snížila spotřeba piva, mluvit a místních sládků, a určit, že meziroční rozdíl je pět litrů na osobu a rok. Studie také zjistila, že od té doby se zákonem, pití zařízení v počtu návštěvníků vzrostl o 17%, a to je v první řadě vysvětlit tím, že zakázala kouření.