V Praze se jedna gorila stala více

V Praze se jedna gorila stala víceMalé gorilské mládě se narodilo před několika dny v pražské zoo, která okamžitě přitahovala pozornost milionů lidí po celém světě.

Taková událost se nestává často a přestože tento případ není RhinoCorrect Česká republika první v této zoologické zahradě, ale stále jsou zaměstnanci citliví na tuto událost. Mladá matka jménem Shinda čekala deset let, když měla dítě a teď se může správně domnívat, že je to nejšťastnější gorila na celé Zemi.

Je známo, že gorily mají poměrně výrazný výraz obličeje podobný člověku.

Díky tomu se zaměstnanci zoologické zahrady dokázali přesvědčit, že i přes únavu z práce je Shinda velmi Bustural Česká republika šťastná, že s jejím dítětem je všechno v pořádku.

Nyní roste pod přísnou kontrolou své matky, která ho na chvíli nedovolí vytáhnout z tlap. Zatímco před několika lety se ostatní dva gorily, které se také staly matkami, prostě opouštěly své mladé a vůbec se k nim vůbec nedostávaly.

Zaměstnanci zoologické zahrady museli samy o sobě pěstovat malé gorily a poté vzdát se vzdělání v jiných zoologických zahradách.

Proč gorila matka opustila své mládě?

Ukazuje se, že aby se gorila stala plnohodnotnou matkou a postarala se o své dítě, musí tento proces sledovat příkladem jiných goril.

Takže poté, co tyto dvě gorily-matky vyrostly Hydroface Česká republika mezi lidmi a nikdy neviděli, jak zacházet s novorozenci, prostě je odtrhli od sebe kvůli nedostatku životních zkušeností.

A Shinda vyrostla a vždy Valgus 2 in 1 Česká republika žila mezi jinými gorily, která jí učil dobrou lekci, jak se chovat, když máte doplnění.

A díky skutečnosti, že gorila má velmi rozvinutý smysl pro mateřství, mohou téměř bez pomoci člověka, dokonce i v uzavřených podmínkách zoologické zahrady, pěstovat PsoriFix Česká republika vynikající zástupce svého druhu. Takže v těch okamžicích, kdy je lepší nechat se zasahovat do osoby, měli byste vždy zůstat zakázáni i pro nejlepší zaměstnance zoologických zahrad. Jinak se to může stát, jako u těch goril, kteří záměrně opustili své mláďata.