Ve Španělsku, Rusku otevřel obchod kosmetiku Natura siberica

280120168Ve Španělsku, nedávno otevřel obchod ruské kosmetiku Natura siberica.

Značkové kosmetiky obchody lze nalézt téměř po celém světě. Někdy obchody se nachází hned v několika městech v zemi. Velmi rád kosmetiky ze sibiřských trávy angličtina, japonština, čínština, francouzština, Kanaďané, Dánové.

NaturaSiberica – přírodní kosmetika z bylin Sibiře, která se vyrábí v Rusku. Základním principem Kosmetika – minimální chemických látek v kompozici a ve většině přírodních ingrediencí. Výrobce může přidat pouze na kosmetiku organických látek, které nemají poškodit lidské zdraví. Komponenty ve složení kosmetických prostředků, se pěstují na speciálních farmách v Sibiři. Jejich kolekce je vyroben výhradně ručně. Na Sibiři, velmi drsné klima, takže všechny rostliny, které rostou v této oblasti, jsou schopni vyvinout na kůži a vlasy je pozitivní efekt.

Kosmetika NaturaSiberica se na trhu objevily v poslední době, ale mnohokrát tato značka se podařilo vyhrát mezinárodní ocenění. Například v Itálii – NaturaSiberica byla vyhlášena nejlepší značka (výstava Cosmoprof-2012); ve Velké Británii – nejlepších kosmetických výrobků pro mladé matky a jejich děti (výstava Natural & ekologické produkty Evropa-2013); ve Francii – ideální nástroj pro péči o obličej (vystavkaBeyondBeauty).