Zákazníci Raiffeisen Bank může vyhrát chytrý telefon

Zákazníci Raiffeisen Bank může vyhrát chytrý telefonJeden z největších bank v České Raiffeisenbank uvádí na trh zajímavou podporu pro své zákazníky.

Zejména nový program „Banka do kapsy» poskytuje velké množství užitečných dárků pro ty, kteří chtějí, aby se stal klientem banky.

Podstatou akce je poměrně jednoduchý: Pokud klient otevře nový příspěvek eKonto KOMPLET, Raiffeisenbank půjčky online Znojmo mu dává zaručený módní mobilní gadget – jihokorejský mobilní telefonní společnost Samsung. Jak je uvedeno v oficiální tiskové zprávě akce, může zákazník zvolit jeden ze dvou variant: smartphone Galaxy Mini S5 a Galaxy J1.

Akce bude aktivní až do konce roku 2015. Je pozoruhodné, že to půjčky online Příbram bude moci zapojit do nových i stávajících investorů Raiffeisenbank. Hlavní podmínkou akce – příspěvek musí být otevřená nejméně 24 měsíců.

Připomeňme, že v důsledku závažné zpřísnění hospodářské soutěže na finančním trhu v České republice, mnohé úvěrové organizace mají různé způsoby, jak přilákat pozornost potenciálních investorů.

Tak, nedávno, další hlavní hráči na finančním mBank ČR zahájila půjčky online Cheb novou kampaň, podle nichž nové vkladatele, kteří otevřeli vklad v něm, budou moci získat dodatečnou finanční odměnu.

O Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. – jedna z největších finančních institucí v Evropě, která má velký počet poboček po celém světě.

K dnešnímu dni, kapitalizace orgánu je více než 300 miliard korun, a to mu dává právo demonstrovat vynikající stabilitu výkon a odolnost vůči stresovým situacím v ekonomice naší země.

Není pochyb o tom, že je to Raiffeisenbank a.s. může být bankou, ve které můžete bezpečně investovat své úspory a ukládat. K dnešnímu dni má banka půjčky online Orlová v České republice více než 120 poboček, které jsou distribuovány v mnoha velkých městech. V Praze najdete obrovské množství poboček banky, stejně jako bankomaty pro samoobsluhy.

Kromě vynikajících ekonomických ukazatelů je Raiffeisenbank jedním z nejaktivnějších účastníků různých národních akcí. Neustále se stává sponzorem zajímavých hudebních festivalů, vzdělávacích programů a fondů spojených s charitou. Mnoho českých programů zaměřených na rozvoj kultury, umění, hudby, sportu, školství a zdravotnictví se nekonají bez účasti banky.

To je důvod, proč se akce s chytrými telefony – to je jen malý zlomek z těch zajímavých nabídek, které se konají za účasti banky. Samozřejmě, že vítězové budou známí ihned po skončení výkresu. Mimochodem, pokud máte otevřený účet nebo kreditní kartu v bance, můžete také zkusit své štěstí a pokusit se získat hodnotné ceny.

Které vám pomohou naučit se více a kreslit podmínky, doporučujeme navštívit oficiální internetové stránky Raiffeisenbank v České republice, pečlivě zkontrolujte informace a viz podrobný popis. Kromě toho můžete vždy konzultantů zavolat a půjčky online Kolín objasnit s nimi tuto otázku v co nejkratším čase.