Zetor zvyšuje výrobu

Většina českých firem se nadále úspěšně rozvíjí a zvyšuje objem výroby.

Jedním z nich je Zetor, který vyrábí zemědělské stroje. Již osm let, s každým rokem, zpoždění produkuje rostoucí počet traktorů, z nichž většina je vyvážena. V současné době jsou výrobky této společnosti vyváženy do padesáti zemí světa, kde je velmi žádaná. Přes konkurenci na trhu se v loňském roce podařilo české společnosti prodat více než tři tisíce traktorů s různými kapacitami. Roku se tak podařilo získat zhruba 12 milionů eur.

Je třeba poznamenat, že stále se rozšiřující seznam zemí, které odeslaných produkty této společnosti, a loni získala kontrakt s Vietnamem, kde nová várka traktorů byl zaslán v dubnu letošního roku.

Co se týče místních zemědělců a zemědělců, téměř všechny farmy dávají přednost nákupu zařízení od tuzemských výrobců, protože jsou spolehlivé, ekonomické, dobré technické vlastnosti a dostupné ceny. Samozřejmě vedení společnosti musí překonat některé obtíže, např. Polsko snížilo nákup traktorů, protože místní zemědělci nedostali dotace z EU v plné výši.

Bombardier Transportation CR investuje 57,5 ​​milionů eur

Totéž platí pro společnost Bombardier Transportation ČR, která vyrábí železniční vozy a tramvaje, jejichž výrobky jsou převážně vyváženy. V souvislosti se skutečností, že potřeba vozů roste.

Bylo rozhodnuto rozšířit objem výroby, který je plánován na investice 57,5 ​​milionů eur má být vynaloženo na rozšíření personálu u 620 lidí, výstavbě nových elektráren, stejně jako rekonstrukce výrobních linek.

Bylo známo, že společnost obdržela objednávku na výrobu trupu pro tramvaje. Rozšíření jakékoli produkce podporuje vytváření nových pracovišť, zvýšení platů, které mají příznivý vliv na jakýkoli region.

Čtěte více:
zvětšení prsou bez plastiky;